Ekibimiz

Ankara Merkez

Büşra Köylü
Büşra KöylüMüşteri İlişkileri Sorumlusu
busra@catakdisdeposu.com
Anıl Gencer
Anıl GencerAkdeniz Bölge Sorumlusu
anil@catakdisdeposu.com
Mesut Doğan
Mesut Doğanİç Anadolu ve Karadeniz Bölge Sorumlusu
mesut@catakdisdeposu.com
Gökhan Ak
Gökhan AkKurumsal Satış Direktörü
gokhan@catakdisdeposu.com
Doğuş Candemir
Doğuş CandemirMakine Mühendisi
dogus@catakdisdeposu.com
Furkan Özeken
Furkan ÖzekenTeknik Servis
furkan@catakdisdeposu.com
Sıla Sezen Zülbahar
Sıla Sezen Zülbaharİthalat ve İhracat Sorumlusu
sezen@catakdisdeposu.com
Tülay Çiçek
Tülay ÇiçekAşçı
tulay@catakdisdeposu.com

İzmir

Okan Küçük
Okan Küçükİzmir Şube Müdürü
okan@catakdisdeposu.com
Kemal Aşıcı
Kemal AşıcıEge Bölgesi Satış Sorumlusu
kemal@catakdisdeposu.com
Alper Ak
Alper AkSatış Sorumlusu
alper@catakdisdeposu.com

Adana

Vehbi Egelioğlu
Vehbi EgelioğluAdana Şube Müdürü
vehbi@catakdisdeposu.com
Simge Emel Türkmen
Simge Emel TürkmenDoğu/Güneydoğu Bölgesi Satış Sorumlusu
simge@catakdisdeposu.com

İstanbul

Tuna Baysa
Tuna Baysaİstanbul Şube Müdürü
tuna@catakdisdeposu.com
Okan Demirkan
Okan DemirkanMarmara Bölgesi Satış Sorumlusu
okan@catakdisdeposu.com
Samet Nişancı
Samet NişancıMarmara Bölgesi Satış Sorumlusu
samet@catakdisdeposu.com
Polat Güden
Polat GüdenSatış Sorumlusu
polat@catakdisdeposu.com
Fatih Güney
Fatih GüneyTeknik Servis
fatih@catakdisdeposu.com
Can Ahmet Güney
Can Ahmet GüneyDağıtım Görevlisi
can@catakdisdeposu.com