Ekibimiz

Ankara Merkez

Anıl Gencer
Anıl GencerAkdeniz Bölge Sorumlusu
anil@catakdisdeposu.com
Mesut Doğan
Mesut Doğanİç Anadolu ve Karadeniz Bölge Sorumlusu
mesut@catakdisdeposu.com
Furkan Özeken
Furkan ÖzekenTeknik Servis
furkan@catakdisdeposu.com
Tülay Çiçek
Tülay ÇiçekAşçı
tulay@catakdisdeposu.com

İzmir

Alper Ak
Alper AkSatış Sorumlusu
alper@catakdisdeposu.com

Adana

Vehbi Egelioğlu
Vehbi EgelioğluAdana Şube Müdürü
vehbi@catakdisdeposu.com
Simge Emel Türkmen
Simge Emel TürkmenDoğu/Güneydoğu Bölgesi Satış Sorumlusu
simge@catakdisdeposu.com

İstanbul

Tuna Baysa
Tuna Baysaİstanbul Şube Müdürü
tuna@catakdisdeposu.com
Zeynep Karabay
Zeynep KarabayKlinik Destek Uzmanı
zeynep@catakdisdeposu.com
Okan Demirkan
Okan DemirkanMarmara Bölgesi Satış Sorumlusu
okan@catakdisdeposu.com
Samet Nişancı
Samet NişancıMarmara Bölgesi Satış Sorumlusu
samet@catakdisdeposu.com
Polat Güden
Polat GüdenSatış Sorumlusu
polat@catakdisdeposu.com
Fatih Güney
Fatih GüneyTeknik Servis
fatih@catakdisdeposu.com
Can Ahmet Güney
Can Ahmet GüneyDağıtım Görevlisi
can@catakdisdeposu.com